Aile Dizimi Atölyesi

Sahip olduğumuz bazı hastalıklarımızı, takıntılarımızı ya da davranış bozukluklarımızı atalarımızdan kopyaladığımızı biliyor muydunuz?

Görünmez enerji bağlarıyla ailemize ve atalarımıza sevgiyle bağlıyızdır. Bilinç dışında onların yaşadığı hayattan daha iyi bir hayat yaşamak istemeyiz. ya da onların hatalarının bedelini kendi hayatımızı sabote ederek ödeme eğilimindeyizdir.

Aile dizimi atölyesi ile atalarımıza ait olan kaderi sevgiyle bırakıp, kendi eşsiz hayatımızı yaşamayı seçebiliriz.

 Aile dizilimi nedir, faydaları nelerdir, dizilim nasıl yapılır, ruhsal miras,atalarla bağlar, kolektif biliçaltı, aile sistemi ve temel kuralları (alma-verme dengesi vb) gibi başlıkları bilimsel referanslarla harmanlayıp bireysel aile dizimi çalışmaları ve online aile dizimi çalışmaları yapabiliyoruz. 

Hayatında ilişki, sağlık, huzur, mutlulukla ilgili hep aynı kısır döngüleri yaşıyorsan bu döngüleri sevgiyle bırakıp, yeni ve huzurlu bir hayatın kapılarını aralamak istersen aile dizimi çalışmalarında buluşalım. İstanbul, İzmir, Ankara ve Adana gibi büyük şehirlerde yüz yüze yapma fırsatı bulduğumuz aile dizimi atölyelerini pandemi sebebiyle online olarak gerçekleştiriyoruz. Bireysel ya da grup içi aile dizimi atölyelerine kayıt olmak için aşağıdaki formu doldurabilirsin.

Benimle İletişime Geçebilirsin