Online Görüşme

Özellikle Covid-19 salgınının başlangıcı ile birlikte alışmaya çalıştığımız «Yeni Normal» ile hayatımızı yeniden gözden geçirdik. Pek çok alanda sadeleşmeye gidildi, alışkanlıklarımız daha pratik hale geldi. Belki de artık zamanın değerini ve önemini daha iyi kavradık, siz ne dersiniz?

Normalde yüz yüze iletişimin verimine, enerjisine ve gücüne inanan bir insan olmama rağmen, yeni normalleşme ile birlikte yaptığım çalışmaları online olarak da yeniden kurguladım ve sizlerle en rahat hissedeceğiniz alan ve koşullarda bir araya gelmek için online görüşmeleri yapmaya başladım. 

Sizinle birlikte belirleyeceğimiz 3 farklı seçenek ile bir araya geliyoruz:

  • Whatsapp üzerinden görüntülü görüşme
  • Zoom uygulaması üzerinden görüntülü görüşme
  • Telefonla sesli görüşme

Online görüşmenin avantajları neler? 

Online görüşmenin en büyük avantajı yer ve mekandan bağımsız yapılabilmesi. Özellikle Covid-19 salgını sonrasında sosyal mesafeyi korumak adına tercih edilmesi hem birey hem de toplum sağlığı açısından oldukça önemli. Üstelik farklı şehirlerden ya da ülkelerden insanlarla bir araya gelebilmek bu görüşmelerin daha fazla kişiye ulaşmasını kolaylaştırıyor. 

Online seansların yüz yüze görüşmelerden bir farkı var mı?

Online görüşmeler içerik olarak yüz yüze görüşmelerden farklı değil. İkisinde de odak noktam katılımcının kendini rahat ve güvende hissetmesi.

Online görüşmelerde kişisel bilgilerimin gizliliği nasıl sağlanıyor?

Online görüşmelerde kimlik bilgilerinize ihtiyaç duymadan sizi dinleyip, ortak bir yol bularak sorunlarınıza çözüm bulmaya çalışıyorum. Görüşme yöntemini seçme, görüşme sırasında hangi bilgilerinizi paylaşacağınız tamamen sizin tercihinizle belirleniyor. 

Benimle İletişime Geçin